Американські медики представили метод ранньої діагностики раку за аналізом крові. Результати вражають

22 липня 2020, 07:23
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Аналіз крові дозволяє медикам діагностувати рак на роки раніше, ніж традиційні методи.

Тест, створений в лабораторії американського фармацевтичного стартапу Singlera Genomics, виявився здатним визначити п’ять типів раку за кілька років до того, як хвороба була діагностована у пацієнтів традиційними методами.

Відео дня

Дослідження тривало кілька років. Група пацієнтів представила медикам зразки крові. За цими зразками частинi пацієнтів був складений діагноз за одним з п’яти типів раку — шлунка, кишечника, стравоходу, легенів і печінки.

У 91% з тих, кому було поставлено позитивний діагноз, дійсно виявили рак традиційними методами діагностики в період від одного до чотирьох років після того, як вони представили кров для аналізу медикам Singlera Genomics.

Як таке можливо?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X