Проживаєте це знову і знову. Сім симптомів ПТСР — як упоратися з наслідками війни?

9 липня, 07:00
Українська біженка плаче, коли її поїзд вирушає до польського кордону (Фото:Chandler Cruttenden/Unsplash)

Українська біженка плаче, коли її поїзд вирушає до польського кордону (Фото:Chandler Cruttenden/Unsplash)

Наше життя непередбачуване і не приємно визнавати, але горе чи сильне потрясіння може виникнути будь-якої миті. Після 24 лютого в Україні життя змінилося на 180 градусів, щодня люди наражаються на небезпеку, що може стати причинною безлічі проблем із психічним здоров’ям.

Люди, які пережили чи стали свідками бойових дій, не у всіх випадках відчуватимуть симптоми травми. Найчастіше вони мають здатність повільно підлаштовуватися під ситуацію і приймати те, що сталося, тому симптоми стресу можуть почати зникати приблизно через кілька тижнів.

Відео дня

Однак у деяких людей, які зазнали травми, розвивається тривалий посттравматичний стресовий розлад, з яким потрібно справлятися, і ось як воно проявляється.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X