Підемо, подихаємо. У столиці Індії відкрили кисневий бар

18 листопада 2019, 13:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

З кінця жовтня жителі столиці Індії Нью-Делі страждають від смогу, що накрив місто. Порятунок городяни шукають в кисневих барах.

Заклад під назвою Oxy Pure Oxygen Bar в Нью-Делі стверджує, що пропонує своїм клієнтам чистий кисень.

Для індусів, стурбованих повітрям, варіанти були в основному обмежені покупкою очищувачів, герметизацією тріщин в їх будинках ковдрами і рушниками або повним відходом із забруднених міст.

Відео дня

У Oxy Pure, який знаходиться в Select Citywalk, престижному торговому центрі в Нью-Делі, клієнти платять від 4 до 6 доларів за 15 хвилин подачі кисню через носову канюлю. Вони можуть вибрати один з семи ароматів — включаючи евкаліпт, м’яту і корицю.

Єлизавета Двіведі, українка, яка живе в Нью-Делі, розповіла, що прийшла в бар, тому що їй набридли зуд очей, нежить і опухле горло. «Мені приємно знати, що я вдихаю чистий кисень, хоча б на 15 хвилин», — сказала вона.

Власник бару, Арявір Кумар, визнав, що він поки не отримав прибуток від бізнесу. Але він планує відкрити локації в столичному аеропорту, а також в містах Мумбаї і Бангалор.

«Клієнти кажуть: Невже тепер нам потрібно купувати свіже повітря? Я кажу їм: Хіба ви не платите за пляшку чистої питної води, чого ви не робили 20 років тому?», — розповів Кумар.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X