А ви як думали? З віком похмілля переноситься легше — дослідження

25 квітня 2021, 09:03
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Чим людина старша, тим їй легше переносити похмілля. До такого висновку (якому ви можете здивуватися) прийшла команда вчених з Нідерландів, Австралії і Британії.

Для свого дослідження вони опитали 761 людину у віці від 18 до 94 років. Трохи більше половини з них — жінки. Висновки вони опублікували в журналі Alcohol and Alcoholism.

В цілому молоді люди вживають більше алкоголю за раз, ніж люди більш похилого віку, а чоловіки — більше, ніж жінки. Цікаво, що молоді чоловіки важче переносять похмілля, ніж молоді жінки. Але з віком ця різниця поступово стирається, і в старших вікових групах і жінки, і чоловіки однаково оцінювали свій стан після хорошої гулянки.

Відео дня

Водночас, вчені виявили, що навіть після однакової кількості алкоголю літні люди менше страждали від похмілля, ніж молоді. Дослідники пояснюють це зниженням больової чутливості — тобто при однаковому похміллі людям молодшого віку важче з ним справлятися.

Якщо ж напиватися сильно, ніякий вік не врятує від важкого похмілля, попереджають вчені.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X