Ви почуваєтеся розбитим? П’ять поганих звичок, які псують вам сон та підривають здоров’я

28 червня, 21:00
Порада для сну — уникайте кави (Фото:Zohre Nemati/Unsplush)

Порада для сну — уникайте кави (Фото:Zohre Nemati/Unsplush)

Одна ніч поганого сну може призвести до того, що ви відчуєте себе млявим, розсіяним та невмотивованим протягом дня. Однак сон робить набагато більше, він може вплинути на вашу імунну систему, кров’яний тиск та психічне здоров’я.

Люди, які регулярно пропускають його, мають більше шансів зіштовхнутися із серйозними проблемами, пов'язаними зі здоров'ям. З іншого боку, можна потрапити замкнене коло, адже багато з недуг також може стати причиною поганого сну.

Відео дня

Але як зробити так, щоб ваш сон був міцним і давав вам сили для наступного дня, можливо вам просто потрібно позбавитися підступних звичок, які забирають ваш сон.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X