Скільки ви проживете? Вчені пояснили, як негативне мислення скорочує вам життя

11 грудня 2021, 09:25
Як погані думки скорочують вам життя — дослідження (Фото:wtss.org)

Як погані думки скорочують вам життя — дослідження (Фото:wtss.org)

Дослідники з Великої Британії виявили зв’язок між деменцією і постійним негативним мисленням. Виявилося що тривога і депресія негативно впливають на здоров’я мозку.

Як відомо, підвищена нервозність приводить до стресового стану організму і може бути причиною багатьох серйозних захворювань.

Згідно з результатами нового дослідження, це ж стосується і поганих думок. Ні, вчені поки не довели гіпотезу про те, що «думки матеріалізуються», але вони безумовно виявили зв’язок між негативним мисленням і деградацією мозку.

Відео дня

Саме це словосполучення — повторюване негативне мислення — і використовується у назві роботи психіатрів з Університетського коледжу Лондона, яке днями опублікували у журналі Alzheimer’s&Dementia.

Автори дослідження провели експеримент над групою добровольців з 360 осіб. Вчені проаналізували рівень повторюваного негативного мислення, депресії, тривоги у всіх людей, і порівняли їх з когнітивними порушеннями за останні чотири роки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X