У Харкові розпочалися клінічні випробування пігулок Pfizer та Merck від коронавірусу

4 листопада 2021, 21:56
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Таблетки, ілюстративне фото (Фото:Steve Buissinne / Pixabay)

Таблетки, ілюстративне фото (Фото:Steve Buissinne / Pixabay)

В Україні розпочинаються клінічні випробування пігулок Pfizer та Merck від коронавірусу. Останні тестуватимуть на базі студентської лікарні у Харкові.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

Згідно з наказом, в Україні тестуватимуть препарат Рітонавір виробництва Pfizer у пігулках по 150 мг. У клінічних дослідженнях візьмуть участь особи, які контактували з хворими на COVID-19.

Відео дня

Також затверджено випробування пігулок MK4482−013 виробництва Merck. У них візьмуть участь дорослі особи, які проживають із хворими на COVID-19. Повідомляється, що випробування проводитимуться на базі студентської лікарні Харківської міської ради.

4 листопада Великобританія стала першою країною у світі, яка схвалила застосування пігулок від коронавірусу Lagevrio (Molnupiravir) — препарату, розробленого американськими фармконцернами Merck та Ridgeback Biotherapeutics.

29 квітня стало відомо про те, що американська фармацевтична компанія Pfizer розробляє пігулки від коронавірусу.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X