Не перевантажуй лікарні. Американські чиновники схвалили перший тест на коронавірус в домашніх умовах

22 квітня 2020, 14:48
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів FDA заявило, що воно дало екстрений дозвіл на використання домашнього тесту на коронавірус.

Цей тест являє собою мазок з носа, він розроблений і буде продаватися компанією LabCorp. Спочатку тест буде доступний для медичних працівників та інших людей «на передньому краї» боротьби з вірусом.

Відео дня

Агентство FDA повідомило, що LabCorp надала дані, які свідчать про те, що домашній тест є таким же безпечним і точним, як і збір зразків в кабінеті лікаря, лікарні або іншому місці тестування.

«Завдяки цій дії тепер з’явилася зручна і надійна опція для взяття зразків у пацієнтів, не виходячи з дому, з комфортом для них», — заявив доктор Стівен Хан, представник FDA.

Пацієнти змащують свій ніс за допомогою набору для тестування, відправленого компанією, і відправляють його в ізольованій упаковці назад в компанію.

Представники LabCorp заявили, що спочатку нададуть тести працівникам охорони здоров’я та працівникам служб невідкладної допомоги, які могли бути піддані впливу вірусу. Комплекти для самостійного збору будуть доступні «в найближчі тижні».

Компанія також зазначила, що оскільки випробування проводяться споживачами в їх власному будинку, це призведе до скорочення попиту на маски і інше захисне обладнання, яке зазвичай потрібно для збору зразків для випробувань.

Очікується, що тест буде коштувати $ 119. За словами представника компанії, споживачі повинні будуть заплатити зі своєї кишені за тестування і попросити страховика про відшкодування.

Медичні експерти стверджують, що аналізи, проведені в домашніх умовах, можуть підвищити зручність для споживачів і знизити необхідність для людей звертатися в медичні кабінети, де вони можуть ненавмисно піддавати медичних працівників та інших пацієнтів інфекції.

«Це не змінить правила гри, але це потенційно ще одна частина великої і досить брудної головоломки, яку ми збираємо, щоб протестувати достатньо людей і зупинити Covid-19. Процедура тестування в домашніх умовах допоможе і пацієнтам з труднощами під час транспортування», — говорить доктор Шелдон Кемпбелл, заступник директора Клінічної школи Єльської медичної школи.

Експерти також попередили, що мазки з носа можуть бути менш точними. Домашній відбір може також збільшити час, необхідний людям для отримання результатів тесту.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X