Перше у світі кіберсерце. Що відомо про Aeson heart, яке в майбутньому може стати альтернативою трансплантації

31 січня 2021, 07:04
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Французька біомедична компанія Carmat виводить на ринок перше повністю штучне серце Aeson heart. Пристрій стане тимчасовою заміною для пацієнтів, які очікують на операцію.

НВ наводить головні факти про перше у світі кіберсерце.

Кіберсерце розробила французька біомедична компанія Carmat, яку заснував у 2008 році хірург Ален Карпент'є та ракетобудівна компанія Matra Defence. Сьогодні найбільшим акціонером Carmat із часткою 13,2% є Airbus Group, ще 5% володіє Карпент'є.

Відео дня

Назву Aeson серце отримало на честь персонажа давньогрецької міфології Есона, який зумів повернути собі молодість.

Система штучного серця складається з імплантованого протеза, зовнішнього устаткування і консолі медичної допомоги, призначеної для управління протезом під час імплантування і відстеження роботи пристрою.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X