Шість перших ознак інсульту, які не можна ігнорувати. Навіть якщо ви думаєте, що повністю здорові

15 вересня 2021, 06:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Інсульт в ранньому віці може призвести до рецидиву хвороби та передчасної смерті. (Фото:Pixabay)

Інсульт в ранньому віці може призвести до рецидиву хвороби та передчасної смерті. (Фото:Pixabay)

Знання перших ознак інсульту має величезне значення для вашого здоров’я. Вивчення відповідних симптомів необхідно для запобігання подальшому ушкодженню мозку, серйозним порушенням в організмі або навіть смерті.

Бути в курсі головних ознак інсульту є важливим з урахуванням і того факту, що існують методи лікування інсульту, які необхідно проводити протягом перших 3−4 годин, наприклад, застосування препаратів для руйнування тромбів.

Відео дня

Ось чому критично важлива невідкладна увага до свого стану.

Якщо ви думаєте, що у вас є хоча б найменша ймовірність інсульту, негайно зателефонуйте в службу екстреної допомоги. Раннє лікування може обмежити пошкодження вашого мозку і, можливо, врятувати вам життя.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X