Незабаром кінець. Глава ВООЗ поділився добрими новинами про пандемію COVID-19

15 вересня, 09:56
Захворюваність йде на спад (Фото:unsplash)

Захворюваність йде на спад (Фото:unsplash)

Тедрос Аданом Гебрейєсус заявив, що захворюваність на коронавірус йде на спад і людству залишилося докласти зовсім небагато зусиль, щоб покінчити з цією проблемою.

«Минулого тижня кількість смертей, що щотижня реєструються, від Covid-19 була найнижчою з березня 2020 року, — сказав Гебрейєсус. — Ми ніколи не були в кращому становищі, щоб покласти край пандемії. Ми ще не там, але кінець близький».

Відео дня

При цьому голова ВООЗ закликав не зменшувати обертів у боротьбі.

"Марафонець не зупиняється, коли в полі зору з'являється фінішна риса; він біжить швидше з усією енергією, що залишилася, — сказав Гебрейесус . — Ми теж маємо. Ми бачимо фінішну межу, ми у виграшній позиції, але зараз найневідповідніший час, щоб зупинятися. Настав час бігти старанніше і переконатися, що ми перетинаємо межу і пожинаємо плоди всієї нашої важкої роботи».

Згідно з останніми даними ВООЗ, щотижнева кількість випадків захворювання знижується у всіх регіонах, загальне падіння становить 28% порівняно з тижнем раніше. За інформацією Університету Джона Хопкінса, у Сполучених Штатах кількість випадків неухильно знижується протягом останніх двох місяців.

Зниження було зареєстровано у п'яти регіонах ВООЗ: 31% у Європейському регіоні, 25% у Регіоні Південно-Східної Азії, 22% у Регіоні Америки, 11% у Західно-Тихоокеанському регіоні та 10% у Східному Середземномор'ї.

В Африканському регіоні кількість смертей збільшилась на 10%.

Про найбільшу кількість щотижневих смертей повідомили США, за ними йдуть Японія, Росія, Бразилія та Філіппіни.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X