Не треба боятися важкої зими. П’ять способів запобігти застуді під час холодів

16 листопада 2022, 21:04
Застуда набирає обертів саме взимку (Фото:Alex Padurariu/Unsplash)

Застуда набирає обертів саме взимку (Фото:Alex Padurariu/Unsplash)

«Вдягайся, щоб не застудитися», — цю пораду ви могли чути не раз, але чи так насправді все, і як саме холод сприяє застуді?

Чи насправді можна застудитися від холодної погоди? Тут ми подивимося, звідки взялося це твердження і що говорять про це експерти та наука.

Оскільки COVID-19 ще ніхто не скасовував, і застуда набирає обертів саме взимку, варто ставитись до холоду серйозніше. Особливо, якщо сусідньою країною керує диктатор, мета якого вимкнути всі блага цивілізації для нас. А це означає залишити громадянське населення без світла, води та тепла, сьогодні ми акцентуємо свою увагу на останньому.

Відео дня

Що трапиться з вашою імунною системою, якщо ви сидітимете в холодному будинку, притулок, або метро взимку, а також які заходи вжити, якщо це незаплановане «гартування» організму вийшло з-під контролю.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X