П’ять способів захиститися від вірусів грипу та застуди взимку. Холод не перешкода вашому імунітету

29 грудня 2022, 21:00
Застуда може тривати 7−10 днів і може швидко поширитись на інших членів сім'ї (Фото:pixabay)

Застуда може тривати 7−10 днів і може швидко поширитись на інших членів сім'ї (Фото:pixabay)

За вікном лежить сніг, а це означає, що скоро не лише різдвяні свята, а й можливі застудні захворювання. Іноді взагалі, здається, ніби ці набридливі мікроби застуди та грипу вриваються у наше життя з першим снігом.

Здоров’я взимку може бути серйозною темою, і старше покоління особливо сприйнятливе до захворювань. Тим не менш, дотримуючись деяких простих порад, ви зможете убезпечити себе і уникнути закладеності носа в холодні місяці.

Відео дня

Застуда може тривати 7−10 днів і може швидко поширитися інших членів сім'ї. Коли це відбувається, може пройти кілька тижнів, перш ніж сім'я знову стане здоровою. Запобігання вірусу застуди — найкраще, що ви можете зробити для себе та своїх близьких.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X