Наука у дії. П’ять способів впоратися з тривожними розладами без антидепресантів

10 січня, 07:22
Стрес — це природне почуття нездатності впоратися з конкретними ситуаціями (Фото:Elisa Ventur/Unsplash)

Стрес — це природне почуття нездатності впоратися з конкретними ситуаціями (Фото:Elisa Ventur/Unsplash)

Ліки чи психотерапія може бути дуже ефективними боротьби з тривогою. Але є й природні засоби від занепокоєння, які можуть допомогти впоратися із вашими симптомами.

Тривога — в помірних кількостях, є нормальною частиною людського життя. Однак це може стати серйозною проблемою, коли вона стає надто частою, інтенсивною чи відриває вас від реальності. Здоровий рівень тривожності може допомогти попередити нас про потенційні загрози та підвищити швидкість нашої реакції.

Відео дня

Деякі ліки працюють, зменшуючи саме занепокоєння — антидепресанти роблять це, підвищуючи рівень серотоніну, хімічної речовини в мозку, яка безпосередньо регулює настрій і занепокоєння.

Дослідження показують, що найбільш ефективним методом лікування є кілька різних типів ліків, які можуть допомогти при симптомах тривоги, і діють по-різному. Деякі слід приймати щодня.

Інші приймаються час від часу, щоб зменшити занепокоєння стресової ситуації.

Якщо ви ще не готові заспокоювати себе медикаментозно, природні засоби від занепокоєння можуть бути корисні в багатьох випадках. Але якщо ви виявите, що природні засоби недостатньо допомагають упоратися із занепокоєнням, подумайте про те, щоб поговорити про лікування занепокоєння з лікарем-психіатром.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X