П’ять способів упоратися зі стресом на роботі. Ви знову полюбите свою справу

10 серпня, 07:00
Емоційне вигоряння не є офіційним медичним діагнозом (Фото:Marten Bjork/Unsplash)

Емоційне вигоряння не є офіційним медичним діагнозом (Фото:Marten Bjork/Unsplash)

Вигоряння — це форма крайнього хронічного стресу, яка може проявлятися різними способами і в останні кілька років кількість випадків емоційного вигоряння зростає.

Якщо ви відчуваєте вигоряння, вам може бути важко повернутися в колишнє русло. Але важливо перезавантажити свій розум і тіло, перш ніж ви зазнаєте довгострокових негативних наслідків.

Відео дня

Хоча емоційне вигоряння не є офіційним медичним діагнозом, проте існує безліч ознак, які допомагають його ідентифікувати.

Серед симптомів професійного вигоряння знаходяться емоційне виснаження, низька самооцінка, почуття самотності та виснаження, головний біль і навіть високий кров'яний тиск.

Ось кілька порад, як оговтатися від емоційного вигоряння та знову відчути себе щасливим.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X