Перемогти безсоння. П’ять способів швидше заснути, щоб прокинутися бадьорим і відпочилим

3 серпня, 21:00
Лікарі побоюються прийому мелатоніну для лікування безсоння (Фото:Gaelle Marcel)

Лікарі побоюються прийому мелатоніну для лікування безсоння (Фото:Gaelle Marcel)

Сон відіграє невід'ємну роль здоров’я, хороший нічний сон дає організму можливість відновитися і дозволяє прокинутися відпочилим і готовим до нового дня.

Якщо ви не можете заснути кілька годин і нічого не допомагає, ні читання перед сном, ні добавки для поліпшення сну, можливо, вам підійдуть інші способи?

Люди зазвичай думають про мелатонін, коли йдеться про гарний сон. Наш організм виробляє мелатонін сам собою, але використання добавки мелатоніну може ефективно боротися з безсонням.

Відео дня

Проте лікарі побоюються прийому мелатоніну на лікування безсоння, оскільки немає достатніх доказів ефективності чи безпеки цих добавок.​​

За даними експертів, прийом занадто великої кількості мелатоніну може спричинити небажані побічні ефекти, зокрема надмірну сонливість, біль голови та нудоту. Передозування мелатоніну не має суттєвої токсичної дії в короткостроковій перспективі, і ефекти зазвичай проходять через кілька годин та денний сон.

Якщо ви скептично ставитеся до добавок для сну, боретеся з побічними ефектами або волієте не приймати жодних таблеток, ось п’ять природних засобів і методів сну, які допоможуть полегшити ваше засинання.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X