І ніякий блекаут вам не завада. П’ять способів підвищити свою продуктивність на роботі і при цьому не вбити себе

15 грудня 2022, 07:24
Продуктивність — це результати, які досягаються протягом певного періоду часу (Фото:Firmbee.com/Unsplash)

Продуктивність — це результати, які досягаються протягом певного періоду часу (Фото:Firmbee.com/Unsplash)

Термін «продуктивність» асоціюється у нас із кар'єрою, хоча насправді він застосовується до всіх сфер у житті. У бізнес-контексті продуктивність може вимірюватися виконаною роботою, а в житті рівнем вашої енергії для виконання побутових справ.

Однак кількісна оцінка продуктивності не завжди проста, якщо результати не одразу відчутні. Деякі проєкти та галузі вимагають великої мотивації.

Розмірковуючи про те, як стати продуктивнішим, багато хто звертається до методів тайм-менеджменту. Хоча продуктивність та тайм-менеджмент взаємопов'язані, це дві різні речі.

Відео дня

Продуктивність це результати, які досягаються протягом певного періоду часу. Щодня ми маємо справу з десятками новими факторами, що відволікають, які згодом заважають нашій продуктивності.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X