Ви даремно боїтеся. П’ять прикладів, коли «шкідлива» їжа може бути корисною для вас

15 січня, 07:26
Хоча «поганих» продуктів не буває, деякі продукти не приносять організму такої фізіологічної користі (Фото:Pixzolo Photography/Unsplash)

Хоча «поганих» продуктів не буває, деякі продукти не приносять організму такої фізіологічної користі (Фото:Pixzolo Photography/Unsplash)

Люди часто думають, що є їжа корисна та шкідлива. Фастфуд вважається нездоровою їжею, тоді як броколі навпаки вважається суперфудом, але є дуже суперечливі дані про їжу, які вам слід знати.

Хоча «поганих» продуктів не буває, деякі продукти не приносять організму такої фізіологічної користі, як інші. Деякі продукти містять інгредієнти, які не є поживними для організму, наприклад, трансжири та штучні добавки.

Відео дня

Прив’язка чорного або білого значення до одного конкретного продукту зміщує фокус із загальної картини, загальних моделей живлення, які справді визначають добробут людини.

В результаті спотворення інформації може зіграти з вами злий жарт, який призводить до постійних відмов у їжі, розладу харчової поведінки та елементарного недоотримання поживних речовин.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X