А ви знали? П’ять прихованих причин високого кров’яного тиску та як з ними впоратися

10 лютого, 07:25
Якщо ви зневоднені, об'єм крові та кров’яний тиск можуть впасти надто низько (Фото:engin akyurt/Unsplash)

Якщо ви зневоднені, об'єм крові та кров’яний тиск можуть впасти надто низько (Фото:engin akyurt/Unsplash)

Люди, які ретельно стежать за своїм кров’яним тиском, як правило, знайомі з більш поширеними факторами, що можуть викликати цей стан і все ж таки багато залишається не зрозумілим навіть таким людям.

За даними Американської кардіологічної асоціації, нормальний артеріальний тиск становить близько 120/80 мм рт. ст.

Коли показники артеріального тиску постійно перевищують 130/80 мм рт. ст., у вас може бути гіпертонія — стан, відомий як високий кров’яний тиск. Коли показники артеріального тиску нижчі за 120/80 мм рт. ст., у вас низький артеріальний тиск.

Відео дня

Декілька несподіваних звичок і проблем зі здоров’ям також можуть зіграти свою роль і саботувати зусилля зі зниження високого кров’яного тиску або гіпертонії.

Чи могли ви бути в небезпеці та навіть не знати про це?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X