Це не просто побутові незручності. П’ять причин, чому вимикання світла може стати проблемою для вашого здоров’я

18 грудня 2022, 07:29
Наслідки відключення електроенергії не обмежуються лише незручностями у побуті (Фото:Diego PH/Unsplash)

Наслідки відключення електроенергії не обмежуються лише незручностями у побуті (Фото:Diego PH/Unsplash)

Хто б міг подумати, що в центрі Європи ціла країна може залишитися без елементарних зручностей через те, що ворожі ракети практично щотижня руйнують цивільну інфраструктуру.

Масові відключення електроенергії можуть тривати кілька днів, у гірших випадках кілька тижнів, а в населених пунктах і містах, де відбуваються активні бойові дії, світла може не бути кілька місяців.

Відео дня

І, на жаль, наслідки відключення електроенергії не обмежуються лише незручностями у побуті. Відключення електроенергії можуть наражати на небезпеку найбільш вразливі верстви населення — пенсіонерів, дітей, і людей з інвалідністю. Може постраждати і психіка навіть найстресостійкіших людей.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X