Як стати жайворонком. П’ять правил, щоб змінити своє життя на краще

4 грудня 2022, 07:29
Якщо ви ставите питання від чого залежить ваш хронотип — справа в генетиці (Фото:Laura Chouette/Unsplash)

Якщо ви ставите питання від чого залежить ваш хронотип — справа в генетиці (Фото:Laura Chouette/Unsplash)

Не бути жайворонком — це нормально, але якщо ваш ритм життя передбачає ранкове пробудження, пристосуватися до деяких речей може завдавати незручності.

Ранкові люди з ясними очима, які часто готові йти одразу після глибокого сну, навіть коли сонце ще не зовсім зійшло, безперечно, викликають захоплення. Нічні сови, з іншого боку, люблять пізно лягати спати і щосили намагаються встати вранці, не натиснувши кнопку повтору кілька разів. Але чому люди так різняться?

Відео дня

Якщо ви ставите питання від чого залежить ваш хронотип — справа в генетиці. Початок і кінець вашого щоденного енергетичного циклу можуть формуватися вашим часом сну та неспання та відносним впливом світла. Хоча хронотип залежить від ваших батьків, щоденні звички також можуть вплинути на ваш ритм життя.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X