Їжте жири і худніть. П’ять переваг оливкової олії, про які мало хто знає

29 серпня, 07:30
Оливкова олія насичена протизапальними мононенасиченими жирами (Фото:Roberta Sorge\Unsplash)

Оливкова олія насичена протизапальними мононенасиченими жирами (Фото:Roberta Sorge\Unsplash)

Багато хто недооцінює користь оливкової олії. Окрім насиченого смаку, цей продукт ще й найкорисніший жир, який ви можете додати до свого раціону.

Практично кожен, хто коли-небудь читав про дієти або шукав рецепти здорової їжі, знайомий з оливковою олією та її корисними для серця властивостями. Але дива олії набагато більші, ніж просто захист серця від ризику нападів. Попит на оливкову олію збільшився за останні кілька років завдяки зростанню населення світу, яке дбає про своє здоров’я.

Відео дня

Порівняно з багатьма іншими кулінарними та оліями, оливкова олія насичена протизапальними мононенасиченими жирами (переважно олеїновою кислотою), а також безліччю корисних для здоров’я поліфенольних сполук.

Чому варто віддавати перевагу оливковій олії?

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X