П’ять ознак того, що у вас підвищений холестерин. Що робити?

23 вересня, 07:30
Високий рівень холестерину ЛПНЩ у крові може призвести до утворення жирових відкладень у кровоносних судинах (Фото:Spectral/Depositphotos)

Високий рівень холестерину ЛПНЩ у крові може призвести до утворення жирових відкладень у кровоносних судинах (Фото:Spectral/Depositphotos)

Ваш організм може багато розповісти про стан вашого здоров’я, варто лише прислухатися до нього. Особливо, коли погані звички в їжі та відсутність спорту — це частина вашого способу життя.

Холестерин — це воскоподібна жироподібна речовина, що виробляється в організмі і необхідна для побудови здорових клітин. Однак при масовому виробництві холестерин може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям.

Відео дня

Високий рівень холестерину ЛПНЩ у крові може призвести до утворення жирових відкладень у кровоносних судинах. Іноді ці відкладення можуть несподівано луснути і утворити тромб, який, своєю чергою, викликає інсульт, серцевий напад та інші серйозні проблеми зі здоров’ям.

Тому важливо регулярно перевіряти рівень холестерину, щоб бути у безпеці та знати можливі симптоми.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X