П’ять незвичайних методів виявлення раку. Ви навіть не здогадуєтеся, що може врятувати вам життя

1 березня, 07:29
Собаки могут ощущать запах раковых клеток (Фото:Brandon Day/Unsplash)

Собаки могут ощущать запах раковых клеток (Фото:Brandon Day/Unsplash)

Рак є однією з найбільш смертоносних хвороб. Він знесилює, а показники виживання обмежені і багато в чому це залежить від ранньої діагностики.

Існує багато видів раку, які можуть впливати на будь-який орган або тканину в організмі. Вчасна діагностика раку дуже важлива, оскільки може значно збільшити шанси на успішне лікування та знизити ризик розвитку ускладнень та смерті від раку.

Відео дня

Онкологічні захворювання можуть лікувати різними способами, включаючи хірургію, радіаційну терапію та хіміотерапію. Лікування може залежати від виду та стадії раку, а також від загального стану пацієнта. Але одне з найголовніших завдань — це виявити хворобу.

Існує кілька несподіваних методів діагностики раку, які можуть бути корисними для виявлення хвороби на ранніх стадіях і збільшення ефективності лікування.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X