П’ять несподіваних способів підвищити імунітет. Застуда вас не візьме

4 листопада 2022, 07:22
Ходьба в зимову погоду може бути корисною для імунітету (Фото:kiev.informator)

Ходьба в зимову погоду може бути корисною для імунітету (Фото:kiev.informator)

Хоча всі знають, щоб не хворіти, треба з'їдати купу броколі та часнику, але якщо додати трохи більше лайфхаків вже до того, що ви знаєте про природні імуностимулятори, вийде відмінний захист проти простудних захворювань.

Генетика, вік та фізичні вправи є сприятливими факторами, які можуть захистити вас від інфекції.

Щоб зберегти здоров'я, вам необхідно підтримувати міцну імунну систему, а це, як не дивно, включає фізичні вправи і вживання не менше п'яти порцій фруктів і овочів на день.

Відео дня

Подумайте також про пошук нових способів, про який вже дізналися вчені, ще з початку пандемії коронавірусу, адже питання про те, як захистити організм від інфекції, стало культовим за останні три роки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X