П’ять найпоширеніших причин раптової смерті. Можливо, ви у групі ризику

17 січня, 21:04
Ви можете значно знизити ризик захворювання та раптової смерті (Фото:Mitchell Hollander/Unsplash)

Ви можете значно знизити ризик захворювання та раптової смерті (Фото:Mitchell Hollander/Unsplash)

Існують деякі симптоми та фактори ризику, які можуть сигналізувати про підвищену ймовірність розвитку у вас певного захворювання чи погіршення стану здоров’я.

Деякі фактори ризику, такі як вік, стать та сімейний анамнез, знаходяться поза вашим контролем. Тим не менш, багато факторів ризику, пов’язані зі способом життя, значною мірою знаходяться під вашим контролем.

Відео дня

Ви можете значно знизити ризик захворювання та раптової смерті, внісши кілька простих змін у спосіб життя.

У всьому світі раптова серцева смерть є серйозною проблемою суспільної охорони здоров’я. Це найчастіша причина смерті, на яку припадає 15−20% усіх смертей. Рання реанімація та дефібриляція є ключем до того, щоб зберегти життя.

Є деякі фактори ризику, часом приховані, про які більшість людей можуть навіть не здогадуватися, саме про них ми розповімо вам у цій статті.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X