Найважча зима у нашому житті. П’ять наслідків для здоров’я, які можуть виникнути від холоду у будинку

31 жовтня, 21:00
В Україні буде складна зима (Фото:CURVD/Unsplash)

В Україні буде складна зима (Фото:CURVD/Unsplash)

Людям потрібно лише кілька речей, щоб вижити та почуватися комфортно у житті. Одним із них є дах над головою, але більше того, нам потрібно тепло, щоб нормально функціонувати як емоційно, так і фізично.

В Україні буде складна зима, про це попереджали в уряді ще навесні, оскільки російські військові цинічно б’ють цивільною інфраструктурою, щоб залишити людей без тепла, світла та води.

Відео дня

Не варто недооцінювати нашого ворога, як і впливу на наше життя холоду у квартирі, адже ці наслідки виходять далеко за межі простого дискомфорту. Холодний будинок також може спричинити серйозні проблеми з фізичним та психологічним здоров’ям, яких слід уникати, коли це можливо.

Ось кілька фактів про те, наскільки великий вплив холод надає на наше здоров’я і що ви можете зробити, щоб змінити ситуацію.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X