П’ять міфів про вітаміни, з якими час прощатися

19 листопада 2022, 07:35
Навколо вітамінів існує безліч міфів (Фото:Michał Parzuchowski/Unsplash)

Навколо вітамінів існує безліч міфів (Фото:Michał Parzuchowski/Unsplash)

Ви думаєте, що достатньо знаєте про вітаміни? Вдаватися до добавок — це вже звична історія для багатьох у спробі заповнити поживними речовинами нестачу в організмі, яких, на вашу думку, може не вистачати у раціоні.

Навколо вітамінів ходить безліч міфів, невизначеної інформації.

Однак звернення до добавок без попереднього розгляду якості вашого раціону може ні до чого не привести. Добавки можуть допомогти заповнити прогалини, але завжди краще отримувати більшу частину вітамінів та мінералів за допомогою поживної та збалансованої дієти.

Відео дня

1 Чи існує вітамін для довголіття?

Всі ми чули легенду про фонтан молодості — міфічне джерело, яке дарує довге життя та юнацьку життєву силу, але чи є на сьогодні таке джерело, здатне звернути назад процес старіння.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X