Вже в Україні. П’ять головних міфів про мавпячу віспу, які більше не можна ігнорувати

16 вересня, 06:22
Віспа мавп (Фото:Cynthia S. Goldsmith, Russell Regnery/CDC/Handout via REUTERS)

Віспа мавп (Фото:Cynthia S. Goldsmith, Russell Regnery/CDC/Handout via REUTERS)

Коли йдеться про здоров’я, правильна інформація має вирішальне значення. Тепер, коли в Україні підтвердили випадок інфекційного захворювання мавпячої віспи, вам слід знати про неї більше і вміти відрізняти міфи від реальності.

У світі вже було зареєстровано понад 30 тисяч випадків зараження вірусом віспи мавп, у тому числі в країнах, які ніколи не очікували на його появу.

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила нинішню епідемію мавпячої віспи надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров’я.

Відео дня

І з того часу, як цей спалах вірусу підняв тривогу у світі, людям все ще доведеться дізнатися, що це таке, як він поширюється і як захистити себе.

Міф № 1. Віспа мавп передається тільки статевим шляхом

Хоча віспа мавп і вважається захворюванням, яке поширюється через тісний фізичний контакт з інфікованою людиною. Зазвичай, це означає контакт шкіра до шкіри, особливо контакт з висипом та шкірними ураженнями, спричинені хворобою.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X