Вітаміни для спортсмена. П’ять добавок, на які варто звернути увагу, якщо ви займаєтеся фітнесом

22 вересня, 07:25
Повноцінний раціон складається з більш ніж 30 мікроелементів (Фото:pina messina/Unsplash)

Повноцінний раціон складається з більш ніж 30 мікроелементів (Фото:pina messina/Unsplash)

Мікроелементи відіграють важливу роль для підтримки вашої енергії, працездатності, відновлення та підтримки м’язів та потенційно знижувати ризик захворювання чи травми.

Варто враховувати, що всі поживні речовини є важливими, але є кілька мікроелементів, на які слід звернути увагу, коли справа доходить до фітнесу.

Повноцінний раціон складається з більш ніж 30 мікроелементів, кожен із яких відіграє ключову роль у багатьох функціях організму. І дефіцит будь-якого з цих мікроелементів може викликати цілу низку проблем, тому настав час почати приділяти трохи більше уваги цим найважливішим вітамінам.

Відео дня

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X