Сім ранніх ознак раку, які ви не помічаєте. Як проявляється «тихий вбивця»?

7 грудня 2021, 06:02
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Наявність деяких симптомів не завжди означає рак, але краще звернутися до лікаря, щоб унеможливити ризики (Фото:unknownuserpanama/Pixabay)

Наявність деяких симптомів не завжди означає рак, але краще звернутися до лікаря, щоб унеможливити ризики (Фото:unknownuserpanama/Pixabay)

Прагнучи захистити себе від коронавірусу, багато хто з нас відклав щорічні обстеження та огляди, під час яких часто виявляються ракові захворювання. Проте рання діагностика — це один із найкращих засобів боротьби з хворобою.

Незалежно від вашого віку чи стану здоров’я корисно знати можливі ознаки раку та варто враховувати, що їх недостатньо для діагностики хвороби.

Вони можуть бути ключем до розгадки для вас і вашого лікаря, щоб ви могли якнайшвидше виявити проблему, якщо вона є, адже лікування раку набагато ефективніше на ранній стадії.

Відео дня

Наявність будь-яких симптомів не завжди означає, що у вас рак, але краще перестрахуватися, і звернутися до лікаря, щоб виключити всі можливі ризики або вчасно вжити заходів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X