Спізнюються. Жінка народила близнюків з інтервалом в 11 тижнів

28 серпня 2019, 11:49
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

У Казахстані стався унікальний випадок: жінка народила близнюків з інтервалом майже три місяці.


Між народженням дочки Лії 24 травня і її брата Максима, який в підсумку народився 9 серпня, пройшло 11 тижнів, пише Science Alert.

На щастя, здоров’я матері, 29-річної Лілії Коновалової і двох її дітей, як повідомляється, в порядку, але Міністерство охорони здоров’я Казахстану, яке поділилася новинами про цей випадок, оцінює шанс цього як один на 50 мільйонів.

Відео дня

Одним з факторів неймовірного інтервалу між народженням Лії і Максима є те, що Лія народилася дуже передчасно, важила всього 850 грам, коли вона народилася після періоду вагітності всього 25 тижнів.

Навпаки, коли Максим з’явився на світ майже три місяці по тому, він був народжений зі здоровою вагою при народженні 2,9 кг — більш ніж в три рази важче, ніж його «старша» сестра.

Але передчасне народження Лії - тільки одна частина історії. Фундаментальна причина, яка пояснює таку появу близнюків, полягає в тому, що у їх матері Лілії вкрай рідкісний анатомічний стан Uterus didelphys — порок розвитку, який призводить до подвійної матки.

Це відбувається досить рідко — наприклад, у менше 0,5 відсотка американських жінок — кожен плід розвивається окремо в своїй матці, але передчасні пологи (і інші події, включаючи викидень) є поширеним ускладненням, обумовленим патологією.

На щастя для зростаючої родини Лілії Коновалової, в яку входить старша семирічна сестра, жодне з ускладнень не виявилося смертельним. Вага та розмір Лії при народженні були дуже маленькими, але, як повідомляється, маленька дівчинка добре розвивалася.

«Мій син не поспішав виходити. Завдяки нашим лікарям, ми перемогли … те, що вони зробили, це диво. Мої діти зараз важать близько 3 кілограмів, і ми готуємося до виписки з лікарні», — сказала Лілія регіональним ЗМІ.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X