Поки знижка є. Лікарі не заборонили посилки з Aliexpress, незважаючи на епідемію

24 січня 2020, 14:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Всесвітня організації охорони здоров’я поки не вводить обмежень на переміщення людей і товарів через кордони через спалах коронавірусу.

У той же час, з огляду на осередок поширення коронавірусу, китайська поштова служба China Post пообіцяла приділяти особливу увагу посилкам, які проходять через відділення в місті Ухань.

Відео дня

Поки медики припускають, що посилки з Китаю не становлять загрози для людей: немає ніяких доказів, що через них можна заразитися коронавірусом 2019 nCoV.

«Ми можемо очікувати, що кількість випадків буде рости найближчим часом. І для того, щоб краще бути підготовленими до надзвичайної ситуації, в кожній країні працюють міжнародні медико-санітарні правила, за якими країна зобов’язана відзвітувати ВООЗ про будь-який випадок, незалежно від того, чи є він підтвердженим», — заявив журналістам глава представництва ВООЗ в Україні Ярно Хабіхт.

За словами медика, зараз ВООЗ не рекомендує ніяких заборон для переміщення громадян і товарів через кордони і для міжнародної торгівлі. Більше інформації про це може з’явитися після закритого засідання організації.

Зараз випадки зараження зафіксовані і за межами Китаю — в Японії, Південній Кореї, Таїланді, США і Сінгапурі.

Провівши детальний генетичний аналіз вірусу і порівнявши його з наявною генетичною інформацією про різні віруси з різних географічних місць і видів господарів, дослідники дійшли висновку, що 2019 нCoV, мабуть, є вірусом, який утворився з комбінації коронавірусу кажанів і іншого коронавірусу невідомого походження.

Отриманий вірус розробив суміш або «рекомбінацію» вірусного білка, який розпізнає і зв’язується з рецепторами на клітинах-господарях. Таке визнання є ключем до проникнення вірусу в клітини-господарі, що може привести до інфекції. Нарешті команда виявила докази того, що 2019 nCoV, ймовірно, жив в зміях, перш ніж передаватися людям.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X