Не вирок. Вчені відкрили нові ліки проти невиліковного раку печінки

16 червня 2021, 11:22

Американські дослідники відкрили кілька терапевтичних засобів, які допомагають в лікуванні раку печінки — одного з найнебезпечніших видів онкологічних захворювань.

Варіантів лікування смертельного онкологічного захворювання печінки, званого фіброламеллярной карциномою, вкрай не вистачає.

На даний момент операція - єдиний варіант для постраждалих - в основному дітей і молодих людей без попередніх захворювань печінки.

Відео дня

У зв'язку з пошуком нових методів лікувань, вчені з США виявили кілька з'єднань, які дійсно працюють, їх результати опубліковані в Cancer Discovery.

Після тестування великого списку вже наявних препаратів для лікування фіброламеллярних пухлинних клітин на мишах протягом декількох місяців, вчені визначили кілька нових терапевтичних засобів, які, мабуть, ефективно вбивають ці пухлинні клітини.

Подальші експерименти змогли пояснити, чому ці ліки настільки ефективні проти хвороби, яка до цих пір збивала з пантелику лікарів, що займаються лікуванням раку печінки.

Ці препарати вже є схваленими для людини проти інших хвороб, тому клінічні випробування на людях можуть початися досить скоро.

Так під час експерименту виявилося, що один з етапів тестування нових ліків проти раку можна, швидше за все, просто виключити.

Ефективні результати дослідження сприятимуть якнайшвидшим клінічних випробувань, і передбачається, що медики незабаром зможуть проводити біопсію клітин пухлини пацієнта і застосовувати препарати проти цих клітин, поки не буде виявлено найдієвіший лікарський засіб для конкретного пацієнта. Такий план лікування займе декілька днів.

Ці успішні результати тепер дали нову надію для людей, які страждають смертельною хворобою.

Раніше НВ повідомляв, що команда корейських вчених створила надпотужний лазер, який має всі шанси змінити наші космічні дослідження, а також допомогти перемогти рак.

Через понад десятиліття роботи дослідники з корейського Інституту науки і технологій Кванджу представили лазер з рекордною інтенсивністю 10²³ Вт / см². Чан Хі Нам, один з учених, які брали участь в розробці, пояснив потужність лазерного променя як всю існуючу на Землі сонячну енергію, яку стиснули до розміру пилинки.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X