А ви ризикнете? У США схвалили препарат від коронавірусу, який розкритикувала ВООЗ

23 жовтня 2020, 14:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США (FDA) схвалило противірусний препарат ремдесівір для лікування госпіталізованих пацієнтів з COVID-19.

Представники FDA схвалили препарат ремдесівір для лікування «пацієнтів з COVID-19, яким потрібна госпіталізація».

У повідомленні американського Управління зазначено, що ремдесівір, введений через крапельницю, може зупиняти розмноження нового коронавірусу SARS-CoV-2.

Відео дня

Будучи раніше схваленим FDA як «екстрений» засіб лікування COVID-19, тепер препарат називають «першим і єдиним» схваленим засобом боротьби з новою хворобою у США.

Згідно з результатами дослідження Національного інституту охорони здоров’я США, ремдесівір в середньому скоротив час відновлення від COVID-19 на п’ять днів — з 15 до 10 днів.

Цей препарат відомий під брендом Veklury і раніше повідомлялося про те, що його приймав президент США Дональд Трамп, який заразився коронавірусом.

«У Сполучених Штатах Veklury показаний дорослим і педіатричним пацієнтам (від 12 років і старше і вагою не менше 40 кілограмів) для лікування COVID-19, що вимагають госпіталізації», — заявили у каліфорнійській компанії Gilead Sciences, Inc., яка отримала дозвіл від влади США на виробництво ремдесівіра.

Нагадаємо, минулого тижня у ВООЗ заявили, що сумніваються в ефективності препарату ремдесівір при лікуванні COVID-19. Нове дослідження показало, що ці ліки практично не скорочує час перебування пацієнта з COVID-19 у лікарні.

Спочатку ремдесівір розроблявся як засіб від лихоманки Ебола.

У Європейському агентстві з лікарських засобів (EMA) також припустили, що ремдесівір може викликати захворювання нирок.

Зараз експерти EMA перевіряють, чи були проблеми з нирками у деяких пацієнтів наслідком захворювання COVID-19 або вживанням ремдесівіра.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X