Нова епідемія? У США вже шість осіб померли після куріння електронних сигарет

11 вересня 2019, 12:29
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Представники охорони здоров’я Канзасу підтвердили першу в штаті смерть від серйозного захворювання легенів, пов’язаного з вейпінгом.

Це, принаймні, шоста така смерть, зареєстрована по всій країні, пише Science Alert.

Житель Канзасу був старше 50 років і мав історію серйозних проблем зі здоров’ям, йдеться в повідомленні прес-служби штату. Людина була госпіталізована «з симптомами, які швидко прогресували». Чиновники з Канзасу сказали, що у них немає докладної інформації про те, які види продуктів використовувалися пацієнтом.

Відео дня

Національне розслідування не виявило яких-небудь конкретних продуктів вейпінгу або електронних сигарет, пов’язаних з усіма випадками. Багато пацієнтів повідомляють про використання вейпінга або електронних сигарет з рідинами, які містять каннабіноїдні продукти, такі як ТГК, активний інгредієнт марихуани.

Смерть в Канзасі - принаймні четверта пов’язана з вейпінгом для людей середнього та похилого віку. Представники Міннесоти і округу Лос-Анджелес також повідомили про випадки смерті людей похилого віку на минулому тижні.

Пацієнт з Міннесоти був старше 65 років і помер в серпні після довгої і складної хвороби. Представники Міннесоти заявили, що у пацієнта було якесь «основне» захворювання легенів, він був госпіталізований з серйозним пошкодженням легенів, яке перейшло в інші захворювання. Лікарі виявили, що пошкодження легенів було пов’язано з випаровуванням нелегальних продуктів ТГК.

Минулого тижня представники органів охорони здоров’я штату Орегон заявили, що доросла людина середнього віку, яка померла від важкої респіраторної хвороби в кінці липня, використовувала електронну сигарету з маслом марихуани з медичного центру. Це була перша смерть, пов’язана з вейп-продуктом.

Іллінойс і Індіана повідомили про смертельні випадки серед дорослих, але офіційні особи не надали інформацію про їх вік або типи продуктів, які використовувалися.

Раптовий початок цих таємничих захворювань і важкі симптоми у пацієнтів спонукали дослідників зосередитися на забруднювачі, а не на стандартних продуктах для вейпінгу, які широко використовувалися протягом багатьох років. Однією з потенційних причин епідемії є масло, отримане з вітаміну Е, відоме як ацетат вітаміну Е.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X