Нова мутація Дельти. Що це таке і чи варто нам турбуватися?

27 жовтня 2021, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
Як тільки ви подумали, що всі розмови про нові варіанти COVID закінчилися, з’явився небезпечний штам AY.4.2. (Фото:Viktor Forgacs/Unsplash)

Як тільки ви подумали, що всі розмови про нові варіанти COVID закінчилися, з’явився небезпечний штам AY.4.2. (Фото:Viktor Forgacs/Unsplash)

Коронавірус продовжує змінюватися. Найтривожніший новий варіант коронавірусу — це варіант Дельта, що мутував, під назвою Дельта плюс, який зараз починає набирати обертів.

Нова мутація Дельта-варіанту тепер класифікується як варіант, що знаходиться на розгляді через побоювання з приводу її прискореного зростання. При цьому експерти попереджають, що це нагадування про те, що кінець пандемії ще далеко.

Відео дня

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X