На що здатний ваш мозок, коли ви займаєтесь спортом? Нейробіологи виявили, чому варто обов’язково бути фізично активним

25 січня, 07:30
Інтенсивна їзда велосипедом збільшує вироблення спеціалізованого білка, необхідного формування мозку (Фото:Coen van de Broek/Unsplash)

Інтенсивна їзда велосипедом збільшує вироблення спеціалізованого білка, необхідного формування мозку (Фото:Coen van de Broek/Unsplash)

Ні для кого не секрет, що фізичні вправи надзвичайно ефективні для підтримки здорової ваги та нашого самопочуття загалом. А останнім часом відкривається все більше перспектив для когнітивних здібностей від занять спортом.

Вправи підвищують фізичні можливості та можуть навіть змінити зовнішній вигляд, але вони також покращують стан мозку та пізнання. Один із найкращих способів отримати фізичне навантаження — займатися спортом.

Відео дня

Якщо ви не любите спорт у це немає нічого незвичайного. Вправи — це не тільки заняття спортом, це просто рух тіла та активність, наприклад: танці, ходьба, їзда на велосипеді або плавання.

У нашому мозку відбуваються тисячі процесів, які, якби не наукові дослідження, ми б ніколи не побачили. Фізичні вправи безпосередньо впливають, що сприяє функціонуванню мозку в багатьох аспектах.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X