Перший у своєму роді. У США винайшли революційний негормональний чоловічий контрацептив

25 листопада 2022, 16:29
Новий метод контрацепції вже проходить клінічні випробування (Фото:alexraths/Depositphotos)

Новий метод контрацепції вже проходить клінічні випробування (Фото:alexraths/Depositphotos)

Група дослідників із компанії Contraline розробила метод, що перешкоджає потраплянню сперматозоїдів до уретри. Його суть включається у введенні гідрогелю в сім'явивідні протоки через розріз у черевній порожнині.

Нова методика працює за принципом греблі: потрапляючи до сечостатевих шляхів, гідрогель ADAM перешкоджає просуванню насіннєвої рідини. Очікується, що ефект процедури триватиме протягом двох років.

Відео дня

Поки що цей спосіб запобігання небажаній вагітності недоступний всім охочим, оскільки перебуває на етапі тестування.

Під час клінічного випробування чотирьом чоловікам було проведено процедуру і наразі вони перебувають під наглядом, щоб з’ясувати, чи є якісь побічні ефекти, і переконатися, що протоки сім'явивідних залишаються повністю заблокованими.

Якщо команда досягне успіху, наступного року в США буде проведене ще одне велике випробування, а для широкого загалу процедура може стати доступною до 2025 або 2026 року.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X