Запобігти наступній пандемії. Що чекає на світ після коронавірусу?

3 жовтня 2022, 07:26
Криза не закінчиться, поки з пандемією не покінчать скрізь (Фото:Jan Kopřiva/Unsplash)

Криза не закінчиться, поки з пандемією не покінчать скрізь (Фото:Jan Kopřiva/Unsplash)

Всі ми знаємо, що зараз ми знаходимося в епіцентрі однієї з найруйнівніших пандемій в історії, але чи найближчими роками будемо битися з ще однією напастю і як на це реагуватиме світова спільнота?

Згідно зі звітом Всесвітньої організації охорони здоров’я, глобальна надмірна кількість смертей через пандемію оцінюється в 15 мільйонів осіб, що майже втричі перевищує офіційну кількість смертей від Covid-19.

Відео дня

Інші авторитети вважають, що кількість надлишкових смертей у світі може бути ближчою до 18 мільйонів. Це дуже великі цифри, але вони тьмяніють у порівнянні з пандемією іспанського грипу 1918−1919 років, в результаті якої загинуло близько 40 мільйонів людей, що еквівалентно приблизно 150 мільйонам у всьому світі, якщо використовувати поточні дані про населення.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. NV не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. NV також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо NV
X