Всесвітній конгрес вакцин назвав найкращий препарат від COVID-19. Ні, це не та вакцина, про яку ви подумали

6 травня 2021, 10:43
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Препарат американської компанії Moderna визнали найкращою в світі вакциною від коронавірусної інфекції.

Про це повідомляє Світовий конгрес вакцин (World Vaccine Congress Washington).

Moderna стала лідером в номінації «Найкраща нова технологія/платформа для вакцини». Зазначено, що в номінації також брали участь препарати BioNTech, Inovio, Janssen, Medicago, Novavax, Vaccitech і GeneOne Life Science. За якими саме критеріями обирали переможця, наразі невідомо.

Відео дня

Крім того, високу оцінку отримала вакцина, яку спільно розробили американський фармакологічний концерн Pfizer і німецька біотехнологічна компанія BioNTech.

Всесвітній конгрес вакцин є одним з провідних глобальних конгресів по вакцинах. Він проходить понад 20 років. Раніше конференції проходили в США, але у зв’язку з пандемією конгрес проходив в онлайн-форматі.

Про закупівлю вакцин і темпах вакцинації - міністр охорони здоров’я України розповів в програмі на Радіо НВ:

Раніше НВ писав, що американська компанія Moderna почала розробляти нову версію вакцини, яку можна буде зберігати в холодильнику, а не в спеціальних морозильних камерах.

Цей варіант вакцини допоможе країнам з обмеженими ресурсами отримати більше препаратів, незважаючи на відсутність спеціальних технологій для зберігання, пише журнал Time.

Зараз нерозкритий флакон можна зберігати тільки протягом одного місяця за температури близько -20 °С, що вимагає спеціального устаткування, яке не є широко доступним.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X