Медики створили додаток для визначення раку грудей

2 жовтня 2019, 13:00
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Фонд раку молочної залози у Новій Зеландії створив додаток для визначення раку молочної залози. Додаток використовує 3D-технологію для визначення потенційних патологій.

У Новій Зеландії розробили додаток Pre check для визначення раку грудей. Ініціаторами проекту виступив місцевий Фонд раку молочної залози і компанія Colenso BBDO.

Новий додаток використовує 3D-технологію для пошуку патологій. Програма включає візуальне керівництво із самоперевірки та можливість налаштувати періодичні нагадування про необхідну діагностику.

Відео дня

Проект націлений на залучення уваги до проблеми раку молочної залози, а також сприяє кращому розумінню перших симптомів онкології у жінок.

«Pre Check пропонує новий спосіб визначення раку молочної залози, який дозволяє дізнатися про онкологію не з виписок вашого доктора, а з інтерактивних симптомів на екрані смартфона. Знаючи, як може виглядати і відчуватися рак молочної залози, ми допомагаємо жінкам зрозуміти, що є нормальним і ненормальним, коли мова йде про їх груди», — говорить представник компанії Colenso BBDO.

За словами керівника Фонду раку молочної залози Нової Зеландії Євангелії Хендерсон, онкологія має найбільшу ймовірність лікування, коли пухлини визначають на ранніх етапах.

«Ось чому важливо розуміти ознаки та симптоми раку молочної залози і знати, що є нормальним для ваших грудей. Якщо ви помітили будь-які зміни — негайно зверніться до лікаря. Якщо цей новий додаток спонукає жінок бути уважнішими до змін молочної залози і раніше звертатися до лікарів, — він, безумовно, врятує життя», — пояснює Хендерсон.

Пару тижнів тому вчені з Лондонського інституту вивчення раку і представники Фонду Royal Marsden NHS опублікували дослідження, згідно з яким лікування раку простати можна скоротити від декількох місяців до одного-двох тижнів.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X