Медицина майбутнього. Як редагування генів допоможе швидко позбутися раку та створити революційний антибіотик

13 грудня 2021, 21:00
НВ Преміум
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке
CRISPR — це потужний інструмент для редагування генів (Фото:Warren Umoh/Unsplash)

CRISPR — це потужний інструмент для редагування генів (Фото:Warren Umoh/Unsplash)

Прогрес у галузі медицини за останні роки виявився дуже стрімким. Наразі людство перебуває на порозі серйозних змін, оскільки проривні технології, як-от генна, РНК та клітинна терапія, дозволяють вченим шукати нові методи лікування тяжких хвороб.

Редагування геному є одним із видів генної інженерії, яка дозволяє вченим вносити зміни до ДНК, що призводить до зміни фізичних характеристик, а також може зменшити ризик захворювань. Вчені використовують для цього різні технології.

Відео дня

CRISPR — це потужний інструмент для редагування генів, що означає, що він дозволяє дослідникам легко змінювати послідовність ДНК та функцію генів.

Він має безліч потенційних застосувань, включаючи виправлення генетичних дефектів, лікування смертельних хвороб, а також створення ліків майбутнього.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X