Вмиваємо руки. Чи потрібно носити рукавички для профілактики коронавірусу

5 квітня 2020, 02:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Через загрозу коронавірусу в Україні спостерігається підвищений попит на медичні маски, антисептики для рук і медикаменти.

Лікарі рекомендують всіляко уникати близького контакту з іншими людьми, а також попереджають про те, що Covid-19 може досить довго жити на поверхні металів і паперу, а отже і на грошах. Чому ж тоді рукавички не входять до переліку обов’язкових елементів для захисту від коронавірусу?

Відео дня

Відповідь на це запитання в інтерв'ю Times LIVE дає Люсія Анеліч, доктор мікробіології: «Носіння рукавичок дає відчуття помилкової безпеки, якщо ви наділи їх і носите не знімаючи і не дезінфікуючи, ви отримуєте величезний розсадник шкідливих мікроорганізмів, — вважає експерт з безпеки харчових продуктів. — Звісно, дотримання побутової гігієни в рукавичках захистить від багатьох неприємних наслідків. Однак і без рукавичок ви можете убезпечити себе, якщо регулярно і ретельно миєте руки, а також користуєтеся антисептиком».

Нагадуємо, раніше НВ Здоров’я писав про те, як зробити антисептик і маску власноруч.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X