Пропозиція дня: створіть свою маску і поборіться за $500 тис. від уряду США

6 квітня 2021, 15:41
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Управління передових біомедичних досліджень і розробок США оголосило конкурс на розробку «масок наступного покоління». На переможців чекає значний призовий фонд — $500 тис.

Програма Mask Innovation Challenge була створена у співпраці з Національним інститутом охорони праці (NIOSH). Головні проблеми, які хочуть усунути організатори конкурсу:

  • багато масок можуть пропускати частинки вірусів — особливо з боків;
  • маски можуть подразнювати шкіру;
  • також вони заважають спілкуванню, адже ми пропускаємо багато невербальних сигналів співрозмовника;
  • згодом їх стає незручно носити;
  • якщо її надягає людина в окулярах, то протирати їх потрібно частіше, ніж зазвичай, адже вони запотівають.

Конкурс розділено на два етапи, пише The Verge. Перший — це «дизайн», тобто конкурсант повинен представити концепцію або переробленої існуючої маски або створити власну з нуля. Обов'язкова умова — надання схеми виробництва, щоб її можна було протестувати. 10 переможців пройдуть у другий етап і отримають по $10 тис., які повинні допомогти їм створити прототипи своїх масок.

Відео дня

Далі вони мають представити свої маски для тестування в NIOSH. П'ять переможців другого етапу розділять між собою призовий фонд в $400 тис. Докладною інформацією про цей «фінал» уряд США пообіцяв розповісти пізніше.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X