Найгірше попереду. Людство вступило в еру пандемій — чи ми готові до нової хвороби

27 червня, 21:00
Через два з половиною роки після першого спалаху коронавірусу вчені готуються до нових лих (Фото:CDC/Unsplash)

Через два з половиною роки після першого спалаху коронавірусу вчені готуються до нових лих (Фото:CDC/Unsplash)

Ми вже знайомі з коронавірусом, чули про віспу мавп, боремося за вакцинацію від поліомієліту, це свідчить про те, що світ все частіше стикається з вірусними погрозами, проте найгірше ще може статися у вигляді Хвороби X.

Ніхто не знає, де і коли з’явиться наступна Хвороба X, все, що відомо, вона з’явиться. Як показав COVID-19, хвороби не знають меж, тому світ має бути готовий у глобальному масштабі реагувати на майбутні спалахи Хвороби X.

Відео дня

Через два з половиною роки після першого спалаху коронавірусу вчені готуються до нових лих в галузі охорони здоров’я через низку обставин, які означають, що вірусні захворювання стануть більш поширеними в усьому світі.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X