Обійшлися без Федота. Вчені створили «миттєві ліки від гикавки»

22 червня 2021, 17:36

Нейробіологи з Техаського університету розробили і успішно випробували питну соломинку HiccAway для зупинки нападів гикавки.

Ці незвичайні ліки від гикавки не вимагають від людей вимовляти скоромовки або затискати ніс.

HiccAway є L-подібною соломинкою з регульованим клапаном тиску на одному кінці. Потягування води з цієї жорсткої соломинки за словами авторів винаходу, позбавляє від гикавки більшості людей. Вартість соломинки складає $ 14.

Відео дня

Згідно з дослідженням, проведеним в співавторстві з доктором Алі Сейфі, доцентом Центру медичних наук Техаського університету в Сан-Антоніо, «результати показують, що пристрій припиняв гикавку майже в 92 відсотках випадків».

Трохи більше 90 відсотків учасників заявили, що вони вважають це більш зручним, ніж інші домашні засоби, в той час як 183 з 203 учасників заявили, що це дає кращі результати.

«Пристрій спрацьовує миттєво, і ефект зберігається протягом декількох годин», — сказав Сейфі.

Доктор Рис Томас, невролог-консультант і фахівець в лікуванні епілепсії з Університету Ньюкасла, який не брав участі в дослідженні, сказав, що, хоча пристрій «ймовірно, буде працювати і безпечно для Covid, оскільки він не вимагає участі інших», він додав: «Я думаю, що це рішення проблеми, яку ніхто не просив вирішувати».

Раніше НВ писав, що в дослідженні, проведеному Університетським коледжем Лондона вчені, що спостерігали за 13 новонародженими, виявили, що гикавка викликає велику хвилю мозкових сигналів, яка може допомогти їх розвитку.

Лоренцо Фабрици, старший автор дослідження, заявив, що ця діяльність мозку може допомогти немовлятам «навчитися контролювати дихальні м’язи», що в кінцевому підсумку призведе до здатності контролювати дихання добровільно.

Він додав: «Коли ми народжуємося, контури, які обробляють відчуття тіла, що не повністю розвинені, тому створення таких мереж є важливою віхою в розвитку для новонароджених».

Оскільки діти, втягнуті в дослідження, були недоношеними і доношеними, у віці від 30 до 42 тижнів вагітності, вчені вважають, що цей розвиток може бути типовим для останнього триместру вагітності.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X