Ще покоління — і все. Аналітики пророкують швидку смерть сигарет

29 березня 2021, 18:11
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Через 10−20 років у багатьох країнах зовсім не залишиться курців сигарет. Щонайменше, якщо вірити аналітикам інвестбанку Jefferies.

Річ у тім, що тютюнові компанії з урядами країн діють по одну сторону барикад, обмежуючи куріння сигарет. Великі гравці тютюнового ринку все активніше підштовхують курців до альтернативних продуктів — вейпів і електронних сигарет, пише Medical Xpress.

Відео дня

Такої ж думки дотримуються і аналітики Citigroup Inc. На їхню думку, сигарети повністю пропадуть у США, деяких частинах Європи, Австралії і в значній частині Латинської Америки до 2050 року, якщо тенденція до зниження, що спостерігається в останні десятиліття, збережеться. Вся справа в тиску з боку суспільства, регулювання та підвищення оподаткування, пояснюють у компанії.

«Завдяки співпраці регулюючих органів і тютюнових компаній у багатьох країнах уже через покоління ми зможемо констатувати повну відсутність курців. У цьому дуже допоможе RRP [рекомендована ціна, яку вказує продавець для постачальника]», — пише аналітик Оуен Беннетт.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X