Ще покоління — і все. Аналітики пророкують швидку смерть сигарет
Через 10−20 років у багатьох країнах зовсім не залишиться курців сигарет. Щонайменше, якщо вірити аналітикам інвестбанку Jefferies.
Річ у тім, що тютюнові компанії з урядами країн діють по одну сторону барикад, обмежуючи куріння сигарет. Великі гравці тютюнового ринку все активніше підштовхують курців до альтернативних продуктів — вейпів і електронних сигарет, пише Medical Xpress.
Такої ж думки дотримуються і аналітики Citigroup Inc. На їхню думку, сигарети повністю пропадуть у США, деяких частинах Європи, Австралії і в значній частині Латинської Америки до 2050 року, якщо тенденція до зниження, що спостерігається в останні десятиліття, збережеться. Вся справа в тиску з боку суспільства, регулювання та підвищення оподаткування, пояснюють у компанії.
«Завдяки співпраці регулюючих органів і тютюнових компаній у багатьох країнах уже через покоління ми зможемо констатувати повну відсутність курців. У цьому дуже допоможе RRP [рекомендована ціна, яку вказує продавець для постачальника]», — пише аналітик Оуен Беннетт.
- Як кинути палити назавжди — п’ять простих кроків. Спойлер — це можливо
- Чому одиноким людям так важко кинути курити. І що робити, якщо це — ваш випадок?
- Не такі безневинні. Вчені знайшли несподівану небезпеку нового покоління електронних сигарет
- Краще не стає. Медики розповіли, чим небезпечний вейпінг в поєднанні зі звичним курінням
Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

матеріалів розділу Здоров'я
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.