Від них все залежить? Кожен з нас має бактерії, які відкривають нові способи лікування небезпечних захворювань

13 жовтня, 21:00
Мікробіом людини є важливим компонентом здоров’я (Фото:Jannes Jacobs/Unsplash)

Мікробіом людини є важливим компонентом здоров’я (Фото:Jannes Jacobs/Unsplash)

Кишковий мікробіом грає безліч важливих ролей у здоров'ї та захворюваннях людини.

Мікробіота кишківника — це сукупність бактерій, грибків та інших мікроорганізмів, що знаходяться всередині нашого організму, а гени, що несуть мікробіот, утворюють мікробіом.

Відео дня

Величезний технологічний прогрес та різноманітність знань, що відбулися останніми роками, сприяли прогресу в дослідженнях мікробіома, підтримуючи наше розуміння про нього та його значущість для здоров’я людини.

Мікробіом людини є важливим компонентом здоров’я. Дисбіоз — це стан, при якому в мікробіомі людини відбуваються унікальні зміни.

Попри обширні дослідження в цій галузі, дослідники все ще працюють над виявленням окремих видів мікробів, які живуть у нашому кишківнику, та над розумінням того, яку роль вони відіграють у здоров'ї людини.

Ви можете вважати, що збій в мікробіомі може викликати проблеми виключно з вашим травленням, але насправді його вплив на наше здоров’я значно більше, ніж ви думаєте.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

Показати ще новини
Радіо НВ
X