Тільки кремація. Медики з’ясували, що коронавірус залишається в тілах пацієнтів після смерті

25 березня 2020, 13:01
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Китайські дослідницькі групи виявили, що коронавірус залишається в легенях пацієнтів після смерті.

Такий висновок був зроблений після розтину тіл 29 пацієнтів, що померли від коронавірусної пневмонії COVID-19, повідомили вчені на пресконференції в Пекіні.

Результати аутопсії також показали серйозне пошкодження імунної системи пацієнтів, що може бути «дуже важливим фактором», який призвів до їхньої смерті, повідомив експерт з інфекційних захворювань із Першої лікарні при Пекінському університеті Ван Гуйцян.

Відео дня

«Інфекція не тільки спричинила тяжкі патологічні зміни в легенях пацієнтів, але і призвела до виділення секрету в дрібних бронхах, що ускладнило їхнє дихання», — додав він.

Зазначимо, в осінньо-зимовий період коронавіруси поширюються активніше. Але небезпеку зараження влітку не можна виключити повністю, оскільки в регіонах з теплим кліматом, наприклад на півдні США, зараз фіксують багато випадків захворювання.

Поширенню сприяє міграція населення, серед іншого туристична, тому багато країн рекомендують самоізолюватись людям, які прибули з районів захворюваності.

Правова інформація. Ця стаття містить загальні відомості довідкового характеру і не повинна розглядатися як альтернатива рекомендаціям лікаря. НВ не несе відповідальності за будь-який діагноз, поставлений читачем на основі матеріалів сайту. НВ також не несе відповідальності за зміст інших інтернет-ресурсів, посилання на які присутні в цій статті. Якщо вас турбує стан вашого здоров’я, зверніться до лікаря.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Здоров'я
Головні новини про здоров’я, фітнес та харчування
Щосуботи

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X